SMS přání pro zamilované

Neexistuje krásnějšího vztahu, než je láska mezi dvěma zamilovanými lidmi. Nečekejte na vhodnou příležitost a své city vyjádřete kdykoliv pomocí zajímavého přání z lásky. Vaše milovaná polovička zajisté ocení, když si na ni vzpomenete v den zamilovaných a kromě pěkné květiny jí nečekaně pošlete zamilované sms přání k Valentýnu. Originální valentýnské přání však můžete poslat i věrné kamarádce či milovaným rodičům. A co takhle sms přání na dobrou noc miláčkovi?

Až na tebe někdo zařve: MILUJU TĚ nevěř mu, protože ten, kdo tě opravdu miluje, ten se k tobě přivine a do ouška ti zašeptá: LÁSKO.

Až se mě jednou zeptáš, jestli mám radši Tebe, nebo svůj život, já Ti odpovím, že svůj život a Ty odejdeš, aniž bys věděl, že můj život jsi Ty!

Až zavřeš očička a budeš snít, přál bych si na chviličku u Tebe být. Pohladit Tě po tváři, vidět ještě jak se Tvůj úsměv rozzáří a popřát Ti sladké sny, ať se Ti má lásko krásně spí.

Chci Ti lásku dát přijmi ji prosím, nedovedl bych Ti lhát milovat Tě musím.

Chodím z rohu do rohu, zapomenout nemohu, Tvé oči stále vidím, vyznat lásku se Ti stydím.

Chtěla bych být kapkou na Tvém těle, i když má tak krátký, ale krásný život. Stékala bych po každém záhybu Tvého těla a chvěla se nadšením a užívala si každé vteřiny. Stékala bych nekonečně dlouho a už bys jen cítil jen jemný a lehký dotek. Ale nespadla b

Hvězdičky pomalu blednou, posílám pusinku něžnou, ať se Ti krásně vstává, ať víš, že Tě mám ráda. K tomu něžné pohlazeni od té, co teď s Tebou není.

I když nám osud v setkání brání, mé city Ti napíšu v tomto přání. Myslím na Tebe, chybíš mi moc, den smutný je bez Tebe, večer i noc.

Já kočička malá, jak jsem ráno vstala, kladla jsem si na srdíčko, že poslat Ti mám přáníčko. Já přeji ti dnes slunný den, ať splní se Ti Tvůj sladký sen. Ať smích na tváři nevymizí, ať štěstí, láska Tě zatíží.