SMS přání na nový rok

V poslední den každého roku se po celém světě pořádají bujaré oslavy. Někdo slaví se svou rodinou, jiný s přáteli, někdo tento den slaví raději o samotě. Bohužel nelze slavit konec roku se všemi, se kterými bychom v tento den chtěli být. Nezapomeňte na nikoho, a pošlete jim jednoduché ale nezapomenutelné sms přání k novému roku. Osobité novoroční přání však můžete zaslat také svým kolegům či klientům. Díky sms přáním není problém zaslat silvestrovské přání komukoliv i na druhý konec světa a to během krátkého okamžiku.

Rok 2016 za chvíli se bude psát, tak Ti letím do něj přát. Přeji Ti v něm hlavně zdraví, ať Tě nikdo nezradí, lásku, štěstí, k tomu úsměv, a v posteli samý úspěch.

Nový rok se rychle blíží, odhoď všechno, co tě tíží, a udělej ten správný krok, aby to byl super rok.

Kuželky se chladí, Silvestr se ladí, noc to bude dlouhá, po pivečku touha. PF 2016

Nejhorší kocovina je vystřízlivět z naděje! Proto všem přeji do nového roku: Neztrácejte naději!

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu a přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček a ke štěstí skok, nádherné Vánoce a šťastný Nový rok.

Z chatičky pod sněhem, alkohol v krvi. Štěstí Vám popřejem my jako první. Ať je ten nový rok, jak jen si přejete, s opičkou za krkem šťastně ho začněte.

Jsou tu silvestrovské oslavy, tak hned se hoď do nálady, jen ať ráno přežiješ, nového roku se dožiješ.

Ať na Silvestra náladu máš, pořádně si do nosu dáš a potom do nového roku uděláš pár jistých kroků. PF 2016

Půjdem spolu do hospody, na silvestrovské hody, na panáčka či pivečko, nebo třeba na vínečko? Každopádně šťastný nový rok.