Mobilní operátoři

Přečtěte se mnoho informací a užitečných rad všech mobilních operátorů. Mimo jiné zde najdete i mnoho informací o všech známějších virtuálních operátorech.

Blesk Mobil

Tento mobilní operátor patří mezi první takzvané virtuální operátory, se kterými se doslova roztrhl pytel v roce 2013. Virtuální operátor Blesk Mobil se objevil na českém trhu 7.11.2012 s hostující sítí O2.


SIM kartu je možné zakoupit na mnoha místech po celé České republice. Nejrozšířenějším místem pro nákup jsou trafiky označené logem BLESKmobil. Pokud se Vám ale nechce běhat po městě a shánět novou SIM kartu, není nic jednoduššího, než si ji objednat přímo v e-shopu Blesk Mobil. SIM karta Vás bude stát 150 korun s dobitým kreditem o stejné částce. Své staré číslo navíc není potřeba vyměnit za nové. Jednoduše si ho necháte přenést.


Stručný ceník:


volání za 2,50 Kč (účtování 60 + 1)

SMS za 1,50 Kč


Co se týče dobíjení kreditu, lze to učinit tradičním způsobem nebo také prostřednictvím elektronického bankovnictví. Velkou výhodou je také možnost dobití prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu.


Operátor poskytuje velice rozšířenou a oblíbenou službu samoobsluha. Samoobsluha Blesk Mobil Vám může posloužit například k získání přehledu o Vaší útratě nebo o vyúčtování za určitá období. Dále si můžete prostřednictvím samoobsluhy objednat i doplňkové balíčky. Doplňkové služby se týkají například internetového připojení. Blesk Mobil internet můžete mít za jistý příplatek. Připojení můžete získat na jeden den nebo na celý měsíc. Poplatek činí 20 korun za 50 MB do konce dne nebo 100 korun za 100 MB na celý měsíc. Maximální rychlost stahování a odesílání je v obou případech 8 Mb/s.


Pokud byste rádi odesílali SMS zdarma na Blesk Mobil, je to možné provést pomocí naší stránky. Samotný operátor tuhle službu nenabízí.