Mobilní operátoři

Přečtěte se mnoho informací a užitečných rad všech mobilních operátorů. Mimo jiné zde najdete i mnoho informací o všech známějších virtuálních operátorech.

Kaktus

Dalším virtuálním operátorem, kterého si oblíbila značná část především mladé populace, je Kaktus. Mobilní operátor Kaktus byl oficiální spuštěn 8.10.2013. Jedná se o projekt společnosti T-Mobile, takže hostující sítí není nikdo jiný než právě tento mobilní operátor. Projekt je převážně soustředěn na mladé lidi. Z toho také vyplývá taktika, kterou tento virtuální operátor praktikuje. Jedná se například o typické slogany nebo využití internetu a především Facebooku pro komunikaci s klienty.


Nejjednodušším způsobem jak získat novou SIM kartu od Kaktus mobil je vyplnit internetový formulář a počkat pár dní na bezplatné doručení Vaší zásilky. Dnes již můžete zaplatit zásilku na dobírku. Dále je tato SIM karta dostupná k prodeji například v některých trafikách, případně ve dvou značkových prodejnách T-mobile (Centrum Černý Most v Praze a Galerie Vaňkovka v Brně). V této chvíli zakoupíte novou kartu za 100 Kč s dobitým kreditem taktéž 100 Kč. Navíc nemusíte měnit své stávající číslo, operátor umožňuje jeho snadné a rychlé přenesení.


„Kaktus SIMka zadarmo.“


Operátor nabízí v současné době i získání nové SIM karty zcela zdarma s dobitým kreditem 10 Kč.


Základní ceník:


volání za 2,50 Kč (účtování po sekundách)

SMS za 1,50 Kč

MB za 1 Kč


Kaktus také poskytuje nepřeberné množství výhodných tarifových balíčků, které si můžete dodatečně přiobjednat. Kredit je možné dobíjet již za pouhých 50 Kč. A příjemnou zprávou pro většinu z nás je, že „Facebook data nežere“. Rychlost dat je samozřejmě omezená, konkrétně můžete surfovat s rychlostí 20 Mb/s. Domnívám se, že tato rychlost je víc jak dostačující. Tento operátor navíc poskytuje velice nestandardní platnost kreditu na jeden rok.


Zajímavostí je, že operátor nemá žádnou hlasovou podporu, jako je například infolinka. Veškeré dotazy a jiné záležitosti se řeší prostřednictvím sociální sítě Facebook, která je mladým lidem mnohem blíž.


Pokud byste rádi odesílali SMS zdarma na Kaktus mobil, je to možné učinit pomocí naší stránky. Samotný operátor tuto službu nenabízí.


„Kaktus prostě bodne!“