SMS přání k ukončení studia

Šťastné dětství a dospívání je spojené s mnohými radostmi, poznáváním nového a také studiem. Definitivní tečkou za bezstarostným mládím bývá ukončení studia na vysokého škole. Tento moment je pro každého mladého člověka zásadní životní změnou. Již není studentem, ale dospělým člověkem, který za svoji další budoucnost přebírá veškerou zodpovědnost. Buďte v tento moment po jeho boku, když už ne osobně, alespoň formou originálního přání k promoci ve formě sms zprávy.

Naše srdce hrdostí se dmou, že můžem oznámit tu událost nádhernou: Dneska jsi sbohem škole navždy dal a díky své píly inženýrem jsi se stal. Všichni ti moc gratulujeme.

Škola už skončila, hoď všechno za hlavu, s kámoši udělej pořádnou oslavu, jak ve škole závity se Vám vařili, přeji si, abyste teď pařili.

Knihovna, knihy, internet, několik let to byl tvůj svět. V životě tvém teď nastal zlom, zítra si půjdeš pro diplom. Gratuluji k úspěšnému ukončení studia.

Příjemné prázdniny Ti přeji, ať Tě sluníčko a láska hřejí, prožívej krásné mládí radosti, a neměj vůbec žádné starosti.

Skončilo Ti biflování, teď už se jen bav. Přijmi moje blahopřání, máš diplom, titul, tak slav!

Maturitu jsi zvládnul hravě, je vidět, že máš něco v hlavě. Gratuluji k vysvědčení, víc řekneme si při slavení.

Je tolik slov a tolik vět, které bychom Vám chtěli povědět. S Vámi nebyly hodiny jen nudné psaní, bylo to i prima povídání. Tak už konec této chvály, ať nám paní učitelka v příštím roce nezahálí. Jste přísná i anděl boží, neberte žáky jako učené zboží. A

Maturitní vysvědčení, to je důvod ke slavení, večer zapaříme, náležitě to oslavíme.

Při maturitě jsem Ti držel pěsti, zvládnul jsi ji, měl jsi štěstí. Blahopřeji k vysvědčení, další úspěchy Ti přeji.