SMS přání k narozeninám

Narozeniny jsou oslavou dne, kdy jsme poprvé vykoukli na svět. A jako takový je důležité si jej připomínat například pomocí originálního přání k narozeninám. Protože, jestli nemůžete tento významný den strávit s oslavencem, co je lepšího než osobité sms přání k narozeninám? Originálně s sms zprávami můžete zaslat pěkné vtipné přání k narozeninám, přání mamince k narozeninám či vtipné přání k narozeninám svým přátelům. V každém případě půjde o nejkrásnější přání k narozeninám, které si bude každý pamatovat. Narozeninová přání udělají radost vždy, a s námi na něj nikdy nezapomenete.

Ať svět je pohádkový kout, v kterém můžeš klidně plout a celé dny si hrát, dělat, co máš rád. K narozeninám ze srdce přejí

Až otevřeš dneska víčka, přibyde ti jedna svíčka, všichni z toho radost mají, dárky už na tebe čekají. Nádherné narozeniny.

Ať splní se, miláčku, všechny tvé tužby, s radostí ti nabízím svoje služby ;-) Užij si narozeniny.

Otevři oči, dobré ráno, na krásný den je zaděláno, narozeniny dneska slavíš, určitě se moc pobavíš. Jen to nejlepší ti přeje

Ať narozeniny ti přinesou atmosféru nádhernou, dýcháš život plnými doušky a překonáš všechny zkoušky, prostě jako pěkný sen ať je nejen tenhle den.

Ať narozeniny přinesou atmosféru nádhernou, ve které je radost slavit, dnes budeš se opravdu bavit!

Ať svět je dnes podle tebe, společně si to užijeme. Krásné narozeniny přeje

Vše nejlepší přejeme, mávnutím ruky splněné, co tě jenom napadne, ať užiješ si tohohle dne.

Není všechno zlato, co se třpytí, aby oslava stála za to a měl jsi klidné žití, ze srdce přejí