SMS přání k narození dítěte

Ihned po svatebním dni patří k významným životním událostem narození miminka, které je důkazem hlubokého vztahu dvou lidí. Oslavte s nimi tuto událost i přesto, že s nimi nemůžete v tak důležitý moment být osobně. Využijte možnosti rychlé a hlavně originální odpovědi a šťastným rodičům pošlete přání k narození miminka v podobě sms zprávy. Každý rodič své dítě vnímá jako nejkrásnější a vy jim tento jedinečný pocit můžete umocnit pěkným či naopak vtipným přáním k narozeninám dítěte.

Přejeme ti, milé dítě, ať každý závidí tě, jaký život budeš mít, ať nemusíš jenom snít. Máme tě moc rádi.

Konečně jsi na světě, vítej - milujeme tě!

Na světě je nový človíček, dnes v 3:15 se narodil, dali jsme mu jméno Kubíček, všechny kolem už okouzlil.

Narodil se klučík malý, Honzík mu jméno dali, pro ten jeho krásný úsměv slaví u všech úspěch. Vítáme tě na světě, prostě milujeme tě.

Ať jsi zdravá jako ryba, nevíš ani, co je rýma, ať drží se tě štěstíčko, vítej, naše zlatíčko!

I když jsi taková malá, nejhezčí dárek jsi nám dala - že ses narodila. To je zpráva úžasná, nikdy jsem tak šťastná ještě v životě nebyla. Přeji jen to nej, princezno.

Tatínku a maminko, narodilo se vám krásné miminko. Přejeme spoustu štěstíčka, lásku všech a hlavně moc zdravíčka, ať nezlobí, roste do krásy a dělá vám spoustu radosti. Mnoho krásných chvil ve vaší náruči, ať úsměvem se vám vždy odvděčí.

Gratulujem, tatínku, to se nedá přehlédnout, vidíme tě v miminku, můžeš se hrdostí dmout.

Narodil se nový človíček, je to takový uzlíček, všichni ho moc rádi máme, srdečnou gratulaci posíláme.