Mobilní operátoři

Přečtěte se mnoho informací a užitečných rad všech mobilních operátorů. Mimo jiné zde najdete i mnoho informací o všech známějších virtuálních operátorech.

T-Mobile

T-mobile: Volání, sms zprávy i internet za superceny

Mobilní operátor T-mobile patří mezi tři nejdůležitější mobilní operátory na českém trhu, které disponují vlastní infrastrukturou. Společně s dvěma zbývajícím operátory Vodafone a O2 tvoří jakousi mobilní “svatou trojici”. T-mobile byl původně ryze českým operátorem, který od roku 1996 působil v České republice pod názvem Pegas. Tehdejším provozovatelem a majitelem společnosti byla firma RardioMobil.

V roce 2002 došlo ke změně majitele. Paegas byl odkoupen německou telekomunikační společností T-mobile. Změna vlastníka a tím i firemní politiky a strategie společnosti viditelně pomohla. Během následujících tří let se T-mobile významným konkurentem dnešní O2 a v roce 2005 dokonce dosáhl prvenství v celkovém počtu aktivních zákazníků dle počtu aktivních SIM karet. Toto prvenství náleží společnosti dosud a v roce 2014 bylo evidováno na 5,9 milionů SIM karet.

T-mobile a mapa pokrytí

T-mobile plynule navázal na snahy Paegasu a následující léta věnoval rozšiřování své síťové infrastruktury do všech koutů země. V současné době uvádí, že pokrývá 95 procent území České republiky. Kvalitní signál a především rychlá datová síť je k dispozici nejen ve městech, ale také v obcích a rovněž i v okolí jezer, přehrad a také na silnicích.

V oblasti volání se T-mobile stal první telekomunikační společností v ČR, která spustila takzvané volání v LTE síti (VoLTE). Ta umožňuje volání v nejvyšší možné kvalitě bez okolních ruchů. Zároveň je možné volat i surfovat po internetu. T-mobile tak svým zákazníků nabízí nejvyšší možnou kvalitu hovoru díky podpoře technologie HD Voice.

Můj T-mobile

Telefonování, smskování a surfování na internetu můžete mít u T-mobile pod kontrolu. Stačíse zaregistrovat na “Můj T-mobile”. Učinit tak můžete přímo na stránkách www.t-mobile.cz a poté už se můžete přihlásit nejen doma na počítači, ale také ze svého telefonu či tabletu prostřednictvím mobilní aplikace.

Aplikace Můj T-mobile je velmi přehledně a jednoduše zpracovaná. Každý den v kteroukolivdenní i noční hodinu tak budete mít bleskový přehled o své útratě i aktuálním vyúčtování. Přehled máte nejen o aktuálním stavu, ale ukládat se vám budou také předchozí (www.t-mobile.cz) vyúčtování.

Nebude-li vám cokoliv jasné, o pomoc můžete požádat operátora. Veškeré informace najdete na stránce T-mobile.cz, která obsahuje všechny důležité T-mobile operátor kontakty.

T-mobile tarify

Aktuální tarify T-mobile reflektují poptávku po levném volání a surfování. Vybrat si můžetemezi 5 různými variantami S námi, které zahrnují neomezené volání do sítě T-mobile, T-mobile sms zdarma a u třech variant i neomezené volání do ostatních sítí. Konečná výše měsíčního paušálu závisí na velikosti datového balíčků, který je nabízen od 50 do 3 000 MB.

Zajímavou variantou mezi T-mobile tarify je tarif pro mladé, kteří ještě neoslavili 26 let. Ti mohou za 399 korun měsíčně získat neomezené volání do sítě T-mobile, neomezené T-mobile sms a internet o objemu 700 MB. Mobilní telefony však nejsou pouze pro mladé. V nabídce jsou k mání i výhodné T-mobile tarify pro důchodce.

T-mobile sms zdarma

Doby, kdy se za posílání sms zprávy platilo, jsou téměř pryč. U T-mobile máte sms zprávyzdarma v každém aktuálním tarifů. Zdarma tak můžete poslat sms na T-mobile, ale i do ostatních sítí a to bez omezení.

Volání je zcela zdarma, respektive v ceně zvoleného paušálu, do všech sítí u variant S námi síť nesíť, S námi bez hranic a S námi bez hranic+. U variant S námi v sítích a S námi v sítích+ je cena za minutu 3,50 korun za minutu.

Mezi T-mobile tarify si jednoduše vybere každý, ať už preferuje volání, posílání sms zprávzdarma či každodennímu surfování na internetu.